Profesionální členství

Profesionální členství

 

URS jako certifikační orgán je hrdým členem certifikace GMP + FSA. Certifikace GMP + FSA je aktivní ve více než 80 zemích. Schéma se skládá z GMP + Feed Safety Assurance a GMP + Feed Safety Responsibility. Což znamená, že se zaměřujeme jak na bezpečnost, tak na udržitelnost. Systém certifikace bezpečnosti krmiv GMP + zaručuje bezpečné a zdravé krmivo pro zvířata. Díky tomu mají spotřebitelé přístup ke zdravým a bezpečným potravinám.

 

Sedex je jedním z předních poskytovatelů etických obchodních služeb na světě a snaží se zlepšit pracovní podmínky v globálních dodavatelských řetězcích. Společnost Sedex Affiliate Audit Company je URS Verification Pvt Ltd, F-3 Sector 6, Noida, Indie.

 

URS je členem sdružení GAFTA, které potvrzuje náš závazek pracovat v souladu se společnými pravidly a zásadami odborné praxe a etiky, aby udržely slušnou úroveň mezinárodního obchodu s obilím a krmivy. GAFTA je mezinárodní obchodní sdružení, které chrání zájmy členů poskytováním podpory prostřednictvím smluv a rozhodčích řízení, zajištění obchodu, obchodní politika, odborné vzdělávání. Sdružení GAFTA s více než 1900 členy v 98 zemích. GAFTA má širokou škálu kategorií členství, včetně obchodníků, makléřů, superintendantů, analytiků, fumigátorů, rozhodců, jednotlivců, profesionálů a poboček členů. Cílem je podporovat mezinárodní obchod se zemědělskými komoditami, kořením a obecnou produkcí a chránit zájmy členů po celém světě. Členové sdružení pravidelně dostávají informace, které obsahují průběžný přehled trendů ovlivňujících mezinárodní obchod. Kromě používání standardizovaných smluv a obchodních pravidel této organizace dostaneme kvalifikovanou informační a poradenskou podporu pro naši zahraniční ekonomickou činnost. Získání členství v GAFTA pro naši společnost je uznáním profesionální úrovně naší činnosti.

 

Více o našich akreditacíchhttps://www.urs-czech.cz/akreditace

Konzultace zdarma...