Akreditace

IAF (Mezinárodní akreditační fórum) je svět sdružení posuzování shody akreditačních orgánů a dalších orgánů, které mají zájem na posuzování shody v oblasti řídících systémů, výrobků, služeb, zaměstnanců a dalších podobných programů posuzování shody. Akreditace držené v URS Holdings jsou prováděny akreditačními orgány, které jsou členy IAF.

 

Akreditační orgány, které akreditují služby URS Certifikace:

 

Akreditační orgány, které akreditují služby URS Certifikace: UKAS (United Kingdom Accreditation Service) schvaluje URS Certifikaci jako akreditovaný subjekt pro certifikaci systémů managementu podle standardů ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 20000, ISO 27001, ISO 13485 a dalších. Schválenou právnickou osobou je United Registrar of Systems (Holdings) Ltd., United House 4 Hinton Road Bournemouth BH1 2EE Velká Británie, pokud jde o systémy s akreditací UKAS. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

IATF (International Automotive Task Force) schvaluje URS Certifikaci jako akreditovaný subjekt pro certifikaci v automobilovém průmyslu v souladu se standardem ISO/TS 16949. Schválenou právnickou osobou je United Registrar of Systems Ltd., Washington House, 3 Durley Road, Bournemouth, Dorset, Velká Británie, pokud jde o systémy s akreditací IATF. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

NABCB (The National Accreditation Board for Certification Bodies) je indický akreditační orgán, který si URS Holdings vybralo pro jeho rostoucí význam na asijském trhu a zvlášť v Indii. Schválenou právnickou osobou je URS Certification Ltd., F-3, Sector 6, Noida, NCR- Delhi, India, pokud jde o systémy s akreditací INABCB. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

DAC (The Dubai Accreditation Centre) je akreditační orgán pro Dubaj. URS Holdings si vybrala DAC pro akreditaci na základě požadavku vlády v Dubaji, aby všechny společnosti, které vyrábějí nebo připravují jídlo byly certifikovány na systém HACCP nebo ISO 22000. Schválenou právnickou osobou je URS ME FZC, P.O.Box 7871, SAIF Zone, Sharjah, United Arab Emirates, pokud jde o systémy s akreditací DAC. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

EGAC (Egyptian Accreditation Council- http://www.egac.gov.eg/) je akreditační orgán v Egyptě, který si URS Holdings vybralo pro jeho rostoucí význam na egyptském trhu. Schválenou právnickou osobou je United Registrar of Systems Egypt Ltd, 37 El Hagaz EL Mohndseen ,Giza , Egypt; Postal Code 12655, pokud jde o systémy s akreditací EGAC. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

 

SAC (Singapore Accreditation Council) je akreditační orgán v Singapore, který si URS Holdings vybralo pro jeho rostoucí význam na trhu v Singapore. Schválenou právnickou osobou je URS Far East Pte Ltd, 7500A Beach Road #06-323, The Plaza, Singapore, schemes, pokud jde o systémy s akreditací SAC. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle) je akreditační orgán v Německu, který schvaluje URS Certifikaci jako akreditovaný subjekt pro certifikaci standardu ISO 50001 Energetický management a ISO 28000 Systém řízení bezpečnosti pro dodavatelský řetězec celosvětově. Schválenou právnickou osobou pro ISO 50001a ISO 28000 je United Registrar of Systems GmbH, WTC - World Trade Center,  Freiberger Straße 39, 01067 Dresden, Germany, pokud jde o systémy s akreditací DAkkS. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

 

DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle) je akreditační orgán v Německu, který schvaluje URS Certifikaci jako akreditovaný subjekt pro certifikaci standardu GMP+ FSA Feed Safety Assurance. Schválenou právnickou osobou GMP+ FSA Feed Safety Assurance je United Registrar of Systems GmbH, WTC - World Trade Center,  Freiberger Straße 39, 01067 Dresden, Germany, podakreditací DAkkS. Pro více informací, prosím, kontaktujte URS Holdings na info@urs.holdings nebo webové stránky akreditačního orgánu.

Kontakt...